ALSAT

F.U.S.H ALSAT jest firmą prywatną założoną w 2006 roku. Zajmujemy się szeroko pojętym tematem związanym z usługami elektrycznymi, systemami alarmowymi, monitoringiem i fotowoltaiką.

Kontakt

Pompy ciepła to rozwiązanie komfortowe i wydajne, a zarazem energooszczędne i ekologiczne. Odpowiednia dobrane urządzenie i instalacja mogą funkcjonować nawet jako jedyne źródło ogrzewania. Nie generują żadnych zanieczyszczeń ani spalin, a naturalne ciepło czerpią głównie z otoczenia. Ogromną zaletą są też niskie koszty eksploatacji, więc to zdecydowanie inwestycja, która szybko się zwraca. W połączeniu z fotowoltaiką, pompa ciepła pozwoli zredukować rachunki gospodarstwa domowego do minimum, zapewniając Ci niezależność energetyczną. Nie będą Cię już więcej dotyczyły podwyżki cen energii czy paliw grzewczych. Pompa ciepła to rozwiązanie wygodne i niemal całkowicie bezobsługowe. Nowoczesne urządzenia charakteryzują się cichą pracą i długą żywotnością. Są również wielofunkcyjne, pozwalają na wydajne ogrzewanie domu zimą oraz chłodzenie latem.

Alsat - usługi elektryczne, systemy alarmowe, monitoring i fotowoltaika
Alsat - usługi elektryczne, systemy alarmowe, monitoring i fotowoltaika

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i każdym zleceniem zajmujemy się kompleksowo. Od projektu i formalności (w tym również pomocy w uzyskaniu dofinansowania) przez dobór materiałów i urządzeń, wycenę, aż po montaż i serwis. Jesteśmy fachowcami z dużym doświadczeniem, zrealizowaliśmy już prawie 5 tys. projektów. Cechuje nas sumienność i terminowość. Jesteś zaineresowany? Skontaktuj się z nami, przedstawimy szczegóły oferty.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne pompy ciepła wiodących na rynku producentów, takich jak LG, Bosch, Brötje. Gwarantujemy wysoką efektywność, bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.

NAJLEPSZE
MARKI

Używamy urządzeń tylko wiodących marek na rynku systemów inteligentnych.

ATRAKCYJNE
CENY

Wycenę inwestycji przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta.

SZYBKI
MONTAŻ

Jesteśmy fachowcami, dlatego zlecony montaż wykonujemy szybko i dokładnie.

Kontakt z nami

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu
z naszym biurem obsługi Klienta,
które odpowie na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

F.U.S.H "ALSAT"
KRZYSZTOF KARPUS

NIP 5891708334
REGON 220196984